Polecane produkty
Filtr Emaux T600B Volumetric

2590,00  brutto

2590,00  brutto

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Filtr Emaux T600B Volumetric

Filtr piaskowy do basenu T600B przeznaczony jest do mechanicznego oczyszczania wody w prywatnych basenach, SPA, fontannach i wodospadach. Jednoczęściowa, dmuchana obudowa wykonana jest z polietylenu HDPE o wysokiej wytrzymałości. Filtr jest odporny na wszelkie warunki środowiskowe, ciśnienie do 4 bar oraz środki dezynfekcyjne. Idealnie kompatybilny z chloratorami (woda słona), sterylizatorami UV i ozonatorami. Posiada szeroką okrągłą podstawkę. W komplecie jest zawór wielopozycyjny z przetwornikiem ciśnienia i złączkami do podłączenia.

2590,00  brutto

SKU: 17971 Kategoria:
Bezpieczne płatności
Kupując u nas zyskujesz:
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Bezpłatną dostawę przy zakupach za min. 500 zł
  • Bezproblemowy zwrot w terminie 14 dni od zakupu
Udostępnij ten produkt innym!

Filtr Emaux T600B Volumetric

Wysoko wytrzymały filtr Emaux Volumetric Filter do basenów domowych został zaprojektowany do pracy ze zwiększoną wydajnością. Obudowa z HDPE wykonana jest metodą niskociśnieniowego rozdmuchu. Posiada doskonałe parametry użytkowe przy względnej lekkości materiału. Specjalny kształt zbiornika w kształcie litery T ma na celu usprawnienie procesu oczyszczania wody i płukania wstecznego.

Filtr Emaux T600 jest przeznaczony do pracy przy wyższych ciśnieniach i temperaturach cieczy niż większość podobnych urządzeń basenowych tej klasy. Wytrzymuje ciśnienie robocze 4 bar. Powierzchnia filtracji modelu wynosi 0.29 m². Do załadunku zalecane jest stosowanie zasypki szklanej (lub kwarcowej) o masie do 165 kg. Frakcja wypełniacza 0.4-0.8 mm. W zestawie jest zawarty zawór 6-pozycyjny ze złączkami do rury (klej) 2”/63 mm.

Marka

Emaux

Zasilanie

230V