Polecane produkty
Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

sauny zewnętrzne

Nowoczesne wolnostojące sauny ogrodowe


sauny Zewnętrzne auroom

Idealne miejsce do regeneracji w zaciszu domowego ogrodu

sauny zewnętrzne Auroom

auroom terra

Terra to sauna zewnętrzna, która pozwala cieszyć się własną, unikalną strefą wellness. Modułowa konstrukcja pozwala zaaranżować obok sauny opcjonalną przebieralnię oraz przestrzeń relaksacyjną.

Terra występuje w dwóch kolorach drewna – w jaśniejszym pakiecie Natural oraz ciemniejszym Modern. Każdy z tych stylów z pewnością znajdzie swoich zwolenników i pozwoli dopasować saunę do otoczenia.
Dwuspadowy dach modelu Terra jest jednocześnie klasyczny i nowoczesny, dzięki czemu na zewnątrz stwarza wrażenie ponadczasowego stylu, zaś luksusowa przestrzeń wewnątrz sauny daje poczucie przytulności i prywatności.

auroom natura

Natura łagodnie obejmuje i pielęgnuje swoich gości. Idealne miejsce, aby w pełni skorzystać z leczniczej sauny, w atmosferze refleksji i luksusu.

Wykwintny, głęboki brąz tarasu urzeka wyrafinowaną elegancją na zewnątrz, podczas gdy ciepły kolor obrabianej termicznie osiki otula wnętrze. Duże okno frontowe otwiera się na przyjemny widok na zewnątrz. Ponadto, na tarasie można bez filtra obcować z otaczającą przyrodą.
Natura stworzona została we współpracy z utalentowanym włoskim architektem Luca Donazzolo.

sauny zewnętrzne Auroom
sauny zewnętrzne Auroom

auroom garda

Garda to kompaktowy i przystępny cenowo model sauny zewnętrznej o czystym, minimalistycznym designie, który świetnie sprawdza się zarówno w zgiełku dużego miasta, jak i w malowniczym krajobrazie wsi, zapewniając relaks i komfort, gdziekolwiek jesteś.

Uniwersalna Garda oferuje wybór dwóch wykończeń zewnętrznych, z klasycznej termososny lub barwionego drewna litego, co pozwala na zaakcentowanie własnego stylu. Dostępne wersje modelu Garda oferują także różne opcje konfiguracji ławek i okien.

auroom arti

Przyciągająca uwagę, kompaktowa sauna Arti to mniejsza wersja popularnego modelu Natura. Chociaż dzieli wiele wspólnych cech z większym modelem, to jej mniejszy rozmiar ułatwia instalację nawet na niewielkiej przestrzeni.

Sauna Arti jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną korzystać z niepodważalnych właściwości leczniczych fińskiej sauny przy zachowaniu niewielkich gabarytów i bardzo rozsądnych kosztów zakupu.

sauny zewnętrzne Auroom

wirtualny showroom

Zobacz wszystkie modele saun w wirtualnym salonie!

Moderna Pool&SPA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Auroom Wellness na terenie Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany budową lub zakupem sauny oraz pozostały produktów marki Auroom Wellness to prosimy o nawiązanie kontaktu z nami. Otrzymasz od nas wszelkie materiały informacyjne oraz ofertę na zakup wybranego asortymentu.


Zapytaj Eksperta!

Potrzebujesz porady? Chciałbyś otrzymać wycenę? Wypełnij formularz kontaktowy, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!