Polecane produkty
Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

kim jesteśmy?

Poznaj nas lepiej!


Budujemy wellness

Nasze baseny, sauny i SPA to świat Wellness w najlepszym wydaniu!

Kim jesteśmy?

Moderna Pool & SPA to firma, która powstała by świadczyć zintegrowaną usługę realizacji inwestycji dla klientów sektora prywatnego, jak również użyteczności publicznej. W ramach naszej oferty proponujemy klientom realizację projektu przedsięwzięcia, kompleksowe wykonawstwo oraz pełną obsługę serwisową zrealizowanych obiektów.
W ramach zdobytego doświadczenia chętnie podejmujemy się innowacyjnych zadań inwestycyjnych, wymagających dużego zaangażowania potencjału inżynieryjnego.
Działamy na terenie całej Polski i Europy.

428+

wybudowanych basenów

12+

lat w branży Wellness

profesjonaliści wellness

Specjalizujemy się w realizacji zewnętrznych oraz wewnętrznych basenów kąpielowych, wraz z całą towarzyszącą infrastrukturą. Oferujemy także najwyższej jakości sauny i wanny SPA wraz z montażem i serwisem.

budowa basenów

co oferujemy?

Siłą napędową firmy Moderna Pool & SPA jest pasja tworzenia basenów wraz z infrastrukturą, która do maksimum podnosi ich funkjonalność. Pamiętając o tym, że każda siła ma sens, gdy nadamy jej kierunek, jako główny cel stawiamy sobie długoterminowe partnerstwo i sukcesywną współpracę z naszymi klientami. W dążeniu do skutecznej realizacji tego celu posługujemy się nie tylko doświadczeniem, ale również skupiamy naszą uwagę na tym aby umiejętnie odgadywać obecne i przyszłe oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zdania, że pełnia szczęścia składa się z wielu elementów, dlatego w dążeniu do perfekcji wnikliwie dbamy o każdy szczegół, aby nasze projekty były w pełni satysfakcjonujące i zawsze pamiętamy o tym, że fundamentem skutecznej realizacji jest jej wysoka jakość.

Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych, poszukujących możliwości stworzenia atrakcyjnego miejsca aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Jesteśmy po to aby zrealizować dla Ciebie każdą inwestycję w ramach naszego zakresu usług kompleksowo z pełnym profesjonalizmem, wiedzą techniczną i wyjątkową dbałością o walory wizualne. Szeroki zakres naszej oferty pozwala stworzyć dla Państwa obiekty rekreacyjne począwszy od prac projektowych, poprzez ich realizację, serwis powykonawczy, kończąc na aranżacji i wykończeniu wnętrz oraz zagospodarowaniu terenów zielonych.
Nasz doświadczony zespół z powodzeniem przeprowadzi prace architektoniczno-budowlane wraz z profesjonalnym montażem techniki basenowej. Może również zająć się nadzorem i koordynacją prac budowlanych w przypadku, gdy są one realizowane wspólnie przez kilka podmiotów.
Naszą ofertę uzupełniamy o wszelki niezbędny asortyment pozwalający na komfortowe użytkowanie basenu

sauny i wanny spa

Zapytaj Eksperta!

Potrzebujesz porady? Chciałbyś otrzymać wycenę? Wypełnij formularz kontaktowy, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!