Polecane produkty
Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Przykrycia zimowe

Zadbaj o bezpieczeństwo basenu i jego użytkowników!


Przykrycia zimowe loop-loc

Najmocniejsze na rynku przykrycia zabezpieczające do każdego basenu!

przykrycia basenowe Loop-loc

Ekstremalna wytrzymałość

Możliwe że nigdy nie będziesz potrzebować pokrywy basenu tak bezpiecznej i wytrzymałej, aby bez problemu potrafiła utrzymać ciężar afrykańskiego słonia… Lecz wyobraź sobie, jak bezpiecznie będziesz się czuł wiedząc, że posiadasz jedyne przykrycie zabezpieczające, które udowodniło to w testach!

Osłony LOOP-LOC nie tylko spełniają, ale przekraczają normy ASTM dotyczące bezpieczeństwa przykryć basenowych.
Aby udowodnić, że bezpieczeństwo użytkownika jest dla firmy LOOP-LOC absolutnym priorytetem, przykrycia Safety Covers przeszły liczne testy zewnętrzne i są jedynymi osłonami typu mesh na rynku, które uzyskały certyfikat bezpieczeństwa Underwriters Laboratories (UL).


katalogi i broszury


Safety pool covers
Loop-loc covers

Moderna Pool&SPA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Loop-Loc® na terenie Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem przykryć basenowych, linerów lub pozostałych produktów marki Loop-Loc® to prosimy o nawiązanie kontaktu z nami. Otrzymasz od nas wszelkie materiały informacyjne oraz ofertę na zakup wybranego asortymentu.


Zapytaj Eksperta!

Potrzebujesz porady? Chciałbyś otrzymać wycenę? Wypełnij formularz kontaktowy, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!