Polecane produkty
Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

sauny LUKSUSOWE

Ekskluzywne sauny i strefy SPA


sauny luksusowe alpha wellness

Ekskluzywne sauny gotowe i projektowane na wymiar

sauny luksusowe Alpha Wellness

cztery dekady innowacji

Od czterech dekad Alpha Wellness Sensations jest międzynarodowym liderem rynku wellness i jednym z najbardziej cenionych producentów w branży. Obszarem działania firmy są prywatne i publiczne przestrzenie wellness – zarówno szyte na miarę, jak i w formie gotowych do zamówienia modeli. Szeroka gama produktów obejmuje klasyczne sauny fińskie, kabiny na podczerwień, łaźnie parowe, groty solne, pokoje relaksacyjne, wanny z hydromasażem, spa dla stóp, prysznice sensoryczne, pomieszczenia lodowe i śnieżne oraz inne projekty termiczne.
W ofercie znajduje się ponad 100 standardowych modeli dla wszystkich segmentów rynku, od low-end do high-end.
Umów się na spotkanie z doradcą Moderna Pool&SPA, aby wspólnie zaprojektować rozwiązanie idealne do twojej przestrzeni i oczekiwań, Dowiedz się więcej o najnowszych modelach i projektach z umieszczonych poniżej katalogów i broszur.


katalogi i broszuryModerna Pool&SPA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Alpha Wellness® na terenie Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów marki Alpha Wellness® to prosimy o nawiązanie kontaktu z nami. Otrzymasz od nas wszelkie materiały informacyjne oraz ofertę na zakup wybranego asortymentu.


Zapytaj Eksperta!

Potrzebujesz porady? Chciałbyś otrzymać wycenę? Wypełnij formularz kontaktowy, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!